Poznaj

logo kreator-jpk

Generuj wszystkie pliki JPK z arkusza Excel, wyślij je do Ministerstwa Finansów w szybki i łatwy sposób, pobierz UPO.

Dowiedz się więcej

logo analizator-jpk

Wgraj pliki JPK, sprawdź strukturę, zasymuluj e-kontrolę finansową, zweryfikuj kontrahenta w VIES, stwórz deklarację podatkową.

Dowiedz się więcej


Najbliższy termin składania JPK będzie za

dnigodzinminutsekund

Obowiązek JPK – czy jesteś już gotowy?

Od 1 stycznia 2018 roku Twoja firma podlega obowiązkowi składania comiesięcznych zeznań podatkowych na podstawie pliku JPK_VAT. Administracja Skarbowa może zażądać od Ciebie dodatkowych struktur takich jak JPK_WB, JPK_FA lub innych.

Niezależnie w jakim systemie finansowo - księgowym prowadzisz swoje księgi, mamy dla Ciebie prostsze rozwiązanie. W oparciu o gotowe arkusze Excel dostępne w naszej aplikacji jesteś w stanie stworzyć plik JPK z dowolnego źródła danych.

Wysyłając plik JPK na bramkę Ministerstwa Finansów potrzebujesz mieć pewność, że jest on kompletny. W ramach naszej platformy do analizy plików JPK kompleksowo sprawdzisz jego strukturę pod kątem technicznym i księgowym, status kontrahenta w VIES oraz wygenerujesz deklarację VAT korzystając z pliku JPK_VAT.

logo kreator-jpk

logo analizator-jpk

Formularz zamówienia

Opłata za 1 rok użytkowania wraz z aktualizacjami na jedno stanowisko.
Podane poniżej ceny są cenami netto.


Wybierz Kreatora JPK, dodatkowe moduły lub aplikacje i wypełnij formularz, a my w odpowiedzi wyślemy do Ciebie dokument zamówienia zawierający Twoją konfigurację pakietów.

 • Kreator JPK
 • JPK_VAT [600 PLN]
 • Transporter JPK [400 PLN]
 • Moduł JPK_WB [200 PLN]
 • Moduł JPK_KR [200 PLN]
 • Moduł JPK_FA [200 PLN]
 • Moduł JPK_MAG [200 PLN]
 • Wsparcie techniczne i konsultacje [400 PLN/3H]
 • Analizator JPK [4950 PLN]

  Platforma służąca do przeprowadzania e-kontroli plików JPK. Obsługuje wszystkie struktury, weryfikuje poprawność techniczną i finansowo-księgową, umożliwia sprawdzenie kontrahentów w VIES oraz pozwala wygenerować deklarację podatkową VAT.

 • Suma

  1200 zł netto/rok

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa indywidualne rozwiązania programistyczne, dedykowane do Państwa potrzeb.
Jeśli wyrażają Państwo zainteresowanie takim rozwiązaniem uprzejmie prosimy o opisanie Państwa potrzeb i skierowanie ich na poniższy adres:

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.